Mino Fc Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MINO FC FORUMAS
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Religija

Go down 
+3
Tikneta
Sherley*
Cass
7 posters
AutoriusPranešimas
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 5:45 pm

Wink
Atgal į viršų Go down
Sherley*
Narys



Pranešimų skaičius : 65
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimePir. 03 17, 2008 10:06 am

nesenai per geografijos pamoką turėjau pasakoti apie budizmą, patiko Smile
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimePir. 03 17, 2008 6:55 pm

Tau ši religija priimtina? Smile
Atgal į viršų Go down
Tikneta
Narys
Tikneta


Pranešimų skaičius : 61
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimePir. 03 17, 2008 7:42 pm

Sekmadienį buvau bažnyčioj. Religija 49150
lol!
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 11:19 am

Nieko čia juokingo Smile
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 11:36 am

Man nėra priimtina nei viena religija, netiku Dievu ar dar kuo nros, tikiu tik savimi, neesu fatalistė.
Atgal į viršų Go down
Lina
Naujas



Pranešimų skaičius : 35
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 3:52 pm

Aš tikiu aukštesne jėga, bet visos tos religijos, tai nžn... Rolling Eyes Manau, žodis dievas ir jam suteikti vardai reikalingi tik tam, kad žmonėm būtų lengviau tą jėgą įvardyti Wink o visokios maldos ir apeigos man nlb suprantamos ir priimtinos Laughing gal kaikuriems tai duoda kokį nors dvasinį palengvėjimą ar kažką panašaus, bet man tai vistiek atrodo keista... jei kažkuo tiki tai nebūtina to rodyti, bent tokiais būdais Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sherley*
Narys



Pranešimų skaičius : 65
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 4:31 pm

Oktophonie rašo:
Tau ši religija priimtina? Smile

Man patinka pasiskaitynėti Smile
Iš viso man patinka rytų tautos, jos labai įdomios Smile
Kad ir ta meditacija...
Norėčiau pabandyti pamedituoti... Smile
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 5:04 pm

Ir mane tokie dalykai domina Smile

Citata :
. jei kažkuo tiki tai nebūtina to rodyti, bent tokiais būdais
Įsivaizduok - esi Dievas. Tas žmogus, kuris tau meldžiasi, tave prisimena,tave vertina. O tas,kuris atseit ,,tiki", bet nei gyvena pagal tavo nustatytas normas, nei meldžiasi, nei...
Wink
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 6:12 pm

"jei kažkuo tiki tai nebūtina to rodyti, bent tokiais būdais"

Aš taip pat nelabai supratau šito, tai tegu vaikšto tie tikintys į savus maldos namus ir pan.nejaugi tai trukdo? Paklausti klausimo apie religija, tegu atsako taip mes tikintys ir pan.tai netrukdo juk. isviso tikintys žmonės netrukdo, trukdo man tik tuomet, kai pradeda aiškinti,kad reikia tikėti dievu ir pan.
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 7:51 pm

Žiūrint, kaip jie aiškina. Jeigu tai daro subtiliai, neprimesdami savo nuomonės,tarytum siūlydami, o ne reikalaudami - kodėl gi ne. Smile
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 7:06 am

O man nors ir subtiliai, bet visvieną nepatiktų Laughing

Ai čia tarp kitko, vieną kartą einu iš mokyklos namo ir eina vienuole su moterimi kažkokia ir girdžiu ta vienuolė sako: oj galėčiau pasakoti ir pasakoti apie Dievą Laughing Laughing Laughing Laughing (chuckle)
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 9:20 am

Ir aš visvien nesuprantu, kas čia juokingo. Ne itin religingiems žmonėms sunku suprasti, kad yra tokių, kurie tikrai priartėję prie Dievo. Juokinga???
Atgal į viršų Go down
Lina
Naujas



Pranešimų skaičius : 35
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-14

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 12:55 pm

na man netrukdo nei tie jų įsitikinimai, nei bandymas įtikinti kitus Wink tik keistokai atrodo... nežinau, kodėl, gal dėl to, kad mano šeimoj niekas tuo neužsiima... Very Happy bet šiaip, jei žmonėms taip geriau, tegul eina, meldžiasi... jau geriau tikėti taip , nei iš viso niekuo netikėti Wink
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 4:21 pm

Oktophonie rašo:
Ir aš visvien nesuprantu, kas čia juokingo. Ne itin religingiems žmonėms sunku suprasti, kad yra tokių, kurie tikrai priartėję prie Dievo. Juokinga???

Kaikurie tarsi fanatikai, tai tikrai juokinga ir labai graudu.
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 19, 2008 8:45 pm

Hmm, žiūrint, kas tau fanatikas. Smile
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 26, 2008 3:44 pm

Aš pati vaikštau į bažnyčią,ne kiekvieną sekmadienį,bet kada turiu laisvesnį,tai apsilankau. Ir jei kas paklaustų,kodėl vaikštau,tai negalėčiau pasakyt. Yra kažkoks noras nueiti. O anksčiau,prieš keletą metų,visai nenorėdavau,ir manęs netraukdavo lankytis bažnyčioje. Bet,pvz.,kai jau einu namo iš bažnyčios,tai apima palengvėjimas.;D Jaučiuosi kažkokia "švaresnė".;DD
O pvz. mano pusseserė yra visai netikinti. Nepripažįsta jokios religijos. Tačiau į bažnyčią eina. Nes gauna dvasinį palengvėjimą. Ji nesimeldžia,neina išpažinties ir t.t. Bet gauna lyg ir kokią dvasinę "įkrovą".
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeTr. 03 26, 2008 6:19 pm

Tikra tiesa, bažnyčioje pabuvus taip gera gera Smile
Atgal į viršų Go down
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:06 pm

O taip bažnyčioj labai gera,aš su jumis sutinku,gerbiamieji kolegos. O šiaip mano nuomonė yra ta,kad kiekevienas atrandą Dievą ar anksčiau ar vėliau ir žodžiu šiaip aš pati galiu pasakyt,akd Dievas ir tikėjimas yra tokia jėga,tiek dvasinė tau pačiam,tiek visose gyvenimo situacijose.Va ;D
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:11 pm

Citata :
O taip bažnyčioj labai gera

Nuuu... Religija 49150
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:12 pm

Nuuu,kažkoks pakylėjimas atsiranda ir šiaip... ;D
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:13 pm

...ir šiaip... Religija 382985
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:17 pm

Nu vėl tu tą snarglį dedi ;D tokai lyg ir padori tema,o tu čia baibokus visokius dedi,padėtum angeliukų dar ko

O šiaip mane nervina kaip būna ne draugystė su Dievu,bet kažkokia baimė, su Dievu reik draugauti ir jį mylėti,o ne jo bijoti vaa ;D
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:24 pm

Šian sakė močiutė, kad negerai per daug prisirišti prie bažnyčios. Religija 382985
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitimePen. 06 26, 2009 8:33 pm

Tai prie bažnyčios ne,bet prie su Dievu,tai taip ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Religija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Religija   Religija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Religija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mino Fc Forumas :: Visa kita :: Floodas-
Pereiti į: