Mino Fc Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MINO FC FORUMAS
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Žalingi įpročiai

Go down 
+2
Red'
Cass
6 posters
AutoriusPranešimas
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 5:46 pm

(nes aname forume buvo tokia tema)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 6:09 pm

Aha..
Žalingi įpročiai.
Rūkymas-nerūkau ir nežadu to daryti. Kenkia sveikatai,gadina išvaizdą ir šiaip neskanu.;DD
Narkotikai.. Ne vieną kartą per toosus esu gavus pasiūlymų,bet visada atsisakau. Visgi turiu protelio dar.
Alkoholis. (Mano brolis).;DD Joke. Ne,šiaip tai kartais išlenkiu. Bet ne kasdien ir ne kibirais.;D
Vat,ką aš galiu pasakyt į temą. Tai labai skanu (bent man) "Žalios devynerios" su toniku.;DDD
Arba martinis su cola.;DD
Atgal į viršų Go down
Red'
Panevėžio Koordinatorė



Pranešimų skaičius : 134
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 3:16 pm

Niekada nerūkysiu (niekada nesakyk niekada) aplinkui mane - beveik visi rūko ir visi siūlo ;D
Bet nors ir kaip tai gundintų, visada prisimenu, kad prisiekiau sau niekada nerūkyti.
Vieną kartą vos vos nepaimiau cigarėtes, bet neeee.
Dieve, kaip už šitai myliu save, už tą užsispyrimą niekada nerūkyti ;DD

O apie alc. tyliu. Simaaa, tu žinai ;D
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 3:30 pm

Ir aš sakiau, kad niekada nerūkysiu... Haa.
Na, bet dabar ir nerūkau. Ir nežadu to daryti. Smile
Atgal į viršų Go down
Tikneta
Narys
Tikneta


Pranešimų skaičius : 61
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 4:07 pm

Kriss...šaaa... What a Face
O šiiaaaiiip nerūkau.xD ir nežadu. nu kažkada esu pabandžius.jaak ;DD
Nekenčiu kai bernai snirdi rūkalais affraid
O dėl alc.;DD Nesu tokia kategorška Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 4:50 pm

Aha,dėl rūkymo tai nesąmonė.
Pas mus klasėj yra 29 mokiniai,nerūko 5.;D
Nu dar dėl vieno berno klasutukas.;DD
O šiaip labai nervina,kai siūlo. Šakės,pasakau,kad ne,vadinas ne. Kam dar kišti kiekvieną kartą.
Dar, kaip ir Sima, nekenčiu prisirūkiusių bernų.:]
Arba pas mus kaip bernai kosti per pamokas,pz.;DD
Kaip kokie seniai.;DD
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 6:24 pm

O man patinka prasirūkę ;DDDDDDDD Bet ne kokie 17-mečiai, o bent studentai. Ir kai ne dvokia rūkalais, o lengvai dvelkteli geek
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 6:34 pm

Citata :
O man patinka prasirūkę ;DDDDDDDD
Kai perskaičiau,norėjau pasiūlyt apsilankyt mūsų klasėj.;DD
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 6:36 pm

O mūsų klasėje rūkančių nedaug. Džiaugiuosi dėl to Smile Ir visada pajaučia, kai grįžtu prasmirdusi, nes šalia kažkas rūkė.
Užtat alkoholikai... Sleep
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 6:45 pm

Pas mus gausiai išgeriančių mažiau nei rūkančių.;DD
Ir dėl rūkymo, ir dėl gėrimo man yra dzin.
Nes dėl tokios klasės neverta nei jaudintis,nei aplamai kažką galvoti.;]
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 7:26 pm

Na, matai, kai kurie mano klasiokai yra tikrai įdomios asmenybės, tik gadina viską XXI amžiaus ydomis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 7:46 pm

Atsiųsk man bent porą,priimsim.;DD
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 7:53 pm

Man pačiai reikia ;DDD
O kad būtų į temą, prisiminiau,kaip per anglų kalbą mokytoja minėjo prefer sth to sth ir savo pateiktą pavyzdį:
I prefer drugs to alcohol.
Štai, viskas pasakyta ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 8:03 pm

Omg.;DD

O kad būtų į temą,tai aš sau pasakiau,kad niekad nevartosiu jokių kvaišalų.;]
Vo.
Ir kol kas man puikiai sekas,nes viiiisad atsisipiriu (net nėra dėl ko atsispirt,man paprasčiausiai šlykštu) ir niekad nepajamu. afro

Pz,tas afro.;DD
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 8:18 pm

Visai ne šlykštu geek
Bet tu teisi, neverta. Ir aš nutariau nei rūkyti (tiek tabaką, tiek dar ką nors), nei gerti, nei.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 03 12, 2008 8:22 pm

Citata :
...nei.

Neeeiii??;DD
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeKv. 03 13, 2008 11:54 am

Paliksiu iškalbingą daugtaškį. ;D
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 11:51 am

Turiu priklausomybę nuo kofeino Sad
Šįryt per pirmą pamoką jaučiausi neišsimiegojusi, pavargusi, nors miegojau daug (man taip visada), bet nutariau kavos negerti. Po pamokos nebeištvėriau ir išgėriau vieną puodelį. Iškart pasijutau geriau. Po poros pamokų išgėriau dar vieną puodelį, tai tik tada pasijutau žmogum ;D Tokia kupina energijos. Po trečio puodelio per paskutinę pamoką tas energingumas dar kiek padidėjo.
Ir šitaip kasdien geriu kavą. Dėl blogos mano savijautos kaltas žemas kraujo spaudimas, o kai gaunu kofeino, jis pakyla. Bet, po galais, nenoriu ištisai pliaupti kavos. Visgi NEGALIU kitaip ;/ namie kavos negeriu, užtat išpliaupiu bent po 10 arbatos puodelių per dieną. Kaip suknista...
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimePen. 04 11, 2008 11:14 am

Aš taip pat kasdien geriu kavą, nes tokia pati bėda, žemas kraujo spaudimas.
Tik geriu 2 puodelius, ryte ir gryžusi iš mokyklos arba eidama mano nupirerku kioskelyje kavos ekspreso.
Pavyksta naktį užmigti? Laughing šiaip, 10 puodelių, yra labai daug, siūlyčiau mažinti, nes nieko gero iš to.. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimePen. 04 11, 2008 11:38 am

Nebegeriu kavos nuo praeito penktadienio Very Happy Pirmosiomis dienomis buvo žiauri kančia. nė nemaniau, kad mokykla yra tokia nuobodybė Rolling Eyes Bet dabar jau kavos nebesinori, nesijaučiu tokia baisiai išsekusi kaip iš pradžių Smile
Man nemelavo, kokainas padeda! Juokauju. Razz
Atgal į viršų Go down
*Keira
Naujas
*Keira


Pranešimų skaičius : 47
Age : 30
Miestas : Vilnius.
Registration date : 2008-11-22

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeŠt. 11 22, 2008 6:38 pm

Rūkau, geriu ir nieko padaryt negaliu xDDD
[juokauju.]

Bandžiau rūkyt...ir dabar kartais užtraukiu.Bet retai.Per plotą kokį.
Išgert visada ;D bet ne taip, kad iki žemės graibymo.
Šiaip per kokią šventę vyno ar sidro.su saiku :}
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 7:20 pm

O man alkoholis visiškai nebeskanu. O gerti kad nusigerčiau nenoriu, todėl negeriu visai ;>
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:20 pm

Gert gersiu, bet rūkyt nemesiu.;DD

Na, o šiaip mano nuomonė dar tokia pat kaip anksčiau..:]
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
Sponsored content





Žalingi įpročiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Žalingi įpročiai   Žalingi įpročiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Žalingi įpročiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mino Fc Forumas :: Visa kita :: Floodas-
Pereiti į: