Mino Fc Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MINO FC FORUMAS
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstamiausias rašytojas

Go down 
+3
Katyte
AISTYTE
Cass
7 posters
AutoriusPranešimas
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 6:45 pm

Kas, už ką, nuo kada. Smile
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 6:50 pm

Atiduodu pagarbą Hermannui Hessei cheers
Mane jo kūryba sužavėjo perskaičius ,,Stepių vilką". paskui skaičiau, skaičiau ir skaičiau study Smile Myliu tiek ankstyvąją jo kūrybą, tiek knygas, parašytas senatvėje. Žmogus, pakeitęs mano pasaulėžiūrą, mane pačią... Nė nežinau, kaip viską aprašyti. Smile
Atgal į viršų Go down
AISTYTE
Naujas
AISTYTE


Pranešimų skaičius : 46
Age : 32
Registration date : 2008-03-14

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeŠt. 03 15, 2008 1:41 pm

E.M.Remarkas ir A.Diuma cheers Remarku susidomejau,kaip perskaiciau "Triumfo arka,o Diuma susidomejau kai perskaiciau "Juodoji tulpe","Polina"....... study
Atgal į viršų Go down
http://www.mino.lt
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeŠt. 03 15, 2008 6:19 pm

Remarkas ir man patinka Smile Nors skaičiau tik ,,Juodąjį obeliską" ir ,,Tris draugus". Reikės dar ką nors pasiimti Smile
Atgal į viršų Go down
Katyte
Narys
Katyte


Pranešimų skaičius : 202
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-14

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimePir. 03 17, 2008 12:59 pm

J.K.Rowling ;D
Atgal į viršų Go down
Ne'ta
Šiaulių Koordinatorė



Pranešimų skaičius : 252
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimePir. 03 17, 2008 2:40 pm

Katyte rašo:
J.K.Rowling ;D

H.Poteris?
xD
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 11:17 am

Ištikro neturiu favorito.
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 11:18 am

O keletas mėgstamiausių? Smile
Atgal į viršų Go down
Santa:)
Naujas
Santa:)


Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Lazdijai
Registration date : 2008-03-18

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeAntr. 03 18, 2008 11:25 am

Mano skaitomos knygos yra labai skirtingos, ir man atrodo neesu niekada skaičiusi dviejų to paties autoriaus knygų Laughing
Ankščiau mėgdavau dienoraščio tipo knygas, dabar jų jau nebeskaitau, skaitau tik psichologijos/filosofijos knygas, vadovėlius kartais ir istorinės knygas ir niekada dar nėra skaityti kelių to paties autoriaus knygų Laughing
Nesirenku ištikro knygų pagal autorių Laughing
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:29 pm

E. Malūkas...
O šiaip neskaitau vieno autoriaus kelių kūrinių..:]
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:55 pm

J.Ivanauskaitė,matyt vienintelė kurios daug skirtinų knygų esu perskaičius ;D ai o šiaip tai įvairūs rašytojai ir įvairios knygos
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausias rašytojas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias rašytojas   Mėgstamiausias rašytojas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausias rašytojas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mino Fc Forumas :: Mūsų pomėgiai :: Literatūra-
Pereiti į: