Mino Fc Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MINO FC FORUMAS
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 6:51 pm

Smile
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimeAntr. 03 11, 2008 6:55 pm

Aprašysiu porą mėgstamiausių.
F.Dostojevskio ,,Demonuose"yra vienas man labai patinkantis personažas - Nikolajus Vsevolodovičius. Degradavęs,amoralus,labai keistas ir kartais nė pats savęs nesuprantantis. Smerkiu jo požiūrį į įvairius dalykus (plačiai nepasakosiu,nenoriu išsiplėsti),tačiau mane žavi tai,kad jo poelgių motyvų neįmanoma suprasti,jis gyvena pagal savo taisykles.
Kažkada seniai skaičiau M.Mičel ,,Vėjo nublokšti",pamenu,man patiko Retas Batleris.Jis elgėsi ne pagal to meto taisykles,nebuvo gerbiamas visuomenės,tačiau dėl to visai nesisielojo -anaiptol,žiūrėjo į visus su pašaipia šypsenėle ir kritikavo tai,ką žmonės vertino.

O nemėgstu stereotipiškai besielgiančių vidutinybių ir dūsaujančių mergaičių.
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:06 pm

Auksė iš „Altorių šešėly" ir Džastina iš „Erškėčių paukščiai"...
Moteros ko tai abi.. scratch
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:24 pm

O man patiko Vasaris ;D
Atgal į viršų Go down
Minutte
Narys
Minutte


Pranešimų skaičius : 63
Age : 31
Miestas : Panevėžys
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimePen. 06 26, 2009 3:26 pm

Lops jis buvo
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/Minutte
kerzine
Narys
kerzine


Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2009-06-25

Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitimePen. 06 26, 2009 9:25 pm

Geras tas Vasaris,man jo gyvenimo apmąstymai ir filosofija patiko ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas   Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausias/nemėgstamiausias personažas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mino Fc Forumas :: Mūsų pomėgiai :: Literatūra-
Pereiti į: