Mino Fc Forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MINO FC FORUMAS
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pamokos

Go down 
+2
Red'
Ewa
6 posters
AutoriusPranešimas
Ewa
VicePrezidentė
Ewa


Pranešimų skaičius : 128
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-09

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePir. 03 10, 2008 11:41 am

Exclamation Exclamation Exclamation
Atgal į viršų Go down
http://www.minofc.avita.lt
Red'
Panevėžio Koordinatorė



Pranešimų skaičius : 134
Registration date : 2008-03-11

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 7:03 pm

Ši savaitė man nerealiai sunki. Kiekvieną dieną po kelis kontrolinius. Ir ne šiaip, o žiauriai sunkius... Siaubinga.... Rytojaus žiauriai nelaukiu.
Atgal į viršų Go down
Akvilė
Fc Prezidentė + Kauno Koordinatorė



Pranešimų skaičius : 412
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-09

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeKv. 04 03, 2008 7:06 pm

Aš taip pradėjau nekęsti biologijos, didžiausias džiaugsmas, kad kitais metais jos nereikia.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.minofc.lt
Lina
Naujas



Pranešimų skaičius : 35
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-14

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeŠt. 04 05, 2008 10:06 am

man kitais matais nebebus rusų ir fizikos, kurių labiausiai nekenčiu Very Happy vien apie tai pagalvojus ramiau pasidaro Laughing
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 1:49 pm

Žinot, ką aš pasirinkau? ;DD Vien kalbas ir istoriją. Bus rojus.
Atgal į viršų Go down
Marina093
Naujas
Marina093


Pranešimų skaičius : 9
Age : 31
Registration date : 2008-06-04

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 06 06, 2008 3:56 pm

Ziauriai nemegstu Chemijos Fizikos Matematikos Lietuviu ir Informatikos. Evil or Very Mad Vien tik chemijos ir informatikos mokytojai ziaurus. Twisted Evil na bet bent maza paguoda,kad gal kitais metais pasikeis mokytojai.. cheers vis geriau bus. Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Akvilė
Fc Prezidentė + Kauno Koordinatorė



Pranešimų skaičius : 412
Age : 33
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-03-09

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 06 06, 2008 8:58 pm

Išprotėsiu.!
Jei dar neišprotėjau.. Rolling Eyes
Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.minofc.lt
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePir. 06 09, 2008 1:54 pm

Aš tai išprotėjau.
Čiūūūūūžt. Šlept. keberiokšt. Brūkššššššššššššt
Atgal į viršų Go down
Lina
Naujas



Pranešimų skaičius : 35
Age : 32
Miestas : Vilnius
Registration date : 2008-03-14

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 09 05, 2008 9:54 am

Kaip pirmos dienos mokykloj? Very Happy

Man tai lb keista, nes išsiprofiliavo pamokos Smile šiaip jėga, kad kokios fizikos nebėra, bet lb keista, kai per kai kurias pamokas vien nepažįstami žmonės susirenka Laughing na, bet gal kai susipažinsim, tai linksmiau bus Very Happy
Dar LT mokytoja nauja kažkokia nlb, bet gal dar pasikeis nuomonė (kokia aš optimistė Laughing )
Atgal į viršų Go down
Cass
Senas



Pranešimų skaičius : 217
Miestas : Gyvas
Registration date : 2008-03-11

Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitimePen. 09 26, 2008 3:15 pm

Man patinka profiliavimas Smile Aišku, tikrai nebus tokio dalyko kaip bendraujantys bendraklasiai, ir tvyranti atmosfera visiškai kitokia. Bet man patinka tai, ką sužinau per mėgstamas pamokas (mat dabar visos mėgstamos), o ne kas už manęs sėdi ;>
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pamokos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pamokos   Pamokos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pamokos
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Mino Fc Forumas :: Mūsų pomėgiai :: Mokslai-
Pereiti į: